Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες,

Την Πέμπτη 04 Νοεμβρίου και ώρες 17:00 – 19:00 σας καλούμε στην Τακτική Γενική Συνέλευση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας. Σε περίπτωση μη απαρτίας η Γενική Συνέλευση ορίζεται για το:

Σάββατο 13 Νοεμβρίου 2021 Ώρα 17:00 στον προαύλιο χώρο του σχολείου.*

ΘΕΜΑΤΑ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ

1. Ενημέρωση εξελίξεων
  2. Απολογισμός Δ.Σ. προηγούμενων ετών
  3. Εκλογές ανάδειξης νέου Δ.Σ. και Αντιπροσώπων για την Ένωση Γονέων

Δικαίωμα συμμετοχής στην Γενική Συνέλευση αλλά και υποψηφιότητας για τα όργανα του συλλόγου έχουν όλοι οι γονείς των μαθητών που φοιτούν στο σχολείο, οι οποίοι έχουν καταβάλει μέχρι και την έναρξη της ΓΣ, την ετήσια συνδρομή ως προς τον σύλλογο, η οποία ανέρχεται στα 5 ευρώ ανά οικογένεια για το έτος 2021.

Η παρουσία όλων των γονέων κρίνεται απαραίτητη για το Σάββατο 13 Νοεμβρίου

Παρακαλούνται οι γονείς που θα προσέλθουν να χρησιμοποιήσουν όλα τα απαραίτητα μέτρα προστασίας ( μάσκες, αποστάσεις)

*η Γενική Συνέλευση είναι έγκυρη και με απαρτία ανεξάρτητα τον αριθμό των μελών που προσήλθαν

ΔΣ